REKLAMA

Białystok: Księża oficjalnie dziękują za obronę miasta

W ogłoszeniach duszpasterskich kapłani parafii św. Jadwigi Królowej podziękowali za „obronę miasta w jakikolwiek sposób”.

W sobotę 20.07.2019 w Białymstoku odbyła się Parada Równości. Jako kontra do tego haniebnego wydarzenia zarejestrowanych było wiele kontrmanifestacji.

Obrońcy rodziny, tradycji i wartości katolickich zebrali się bardzo licznie i próbowali nie dopuścić do przejścia tęczowej parady.

Oczywiście, jak to w Polsce wygląda, spotkali się z pałowaniem i odurzaniem gazem łzawiącym przez przez policję. Do ich rozgromienia użyto również kul.

Dodatkowo tęczowi propagandziści pokuszali się o liczne prowokacje, m.in. swingowanie bójek, ustawki itp.

Odniesień do marszu nie zabrakło podczas niedzielnych mszy świętych w białostockich parafiach. W ogłoszeniach duszpasterskich kapłani parafii św. Jadwigi Królowej podziękowali za „obronę miasta w jakikolwiek sposób”.

„Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania” – czytamy.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1153204306260234240?s=20

donald.pl / twitter.com

REKLAMA

Komentarze