Tego nikt się nie spodziewał. Pawłowicz potwierdza: Odchodzę z polityki

Dodano   0  
  Loading

/ fot. WikimediaCommons

Takiej decyzji posłanki Krystyny Pawłowicz nie spodziewali się jej fani. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości ogłosiła jednak, że ostatecznie odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła swoją deklaracją na portalu społecznościowym Twitter: “Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw.Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę”

Co jest powodem decyzji Pawłowicz? Parlamentarzystka już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że będzie chciała odpocząć, a za jej deklaracją nie stoją naciski kierownictwa PiS – wciąż pozostaje w dobrych relacjach z partyjnymi kolegami. Jak sama podkreśla chce zająć się własnymi sprawami oraz podreperować zdrowie.

Posłanka zaznacza, że pozostanie w Sejmie do końca kadencji, jednak nie zamierza ubiegać się o reelekcje. Polityk nie zamierza również przestać korzystać z mediów społecznościowych, jednak od Twittera czy Facebooka także chce sobie zrobić krótką przerwę.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY