Warszawa: Ruszyły Roty Niepodległości. Tłumy na spotkaniu z Bąkiewiczem: “Nadrobimy stracony czas”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W czwartek wieczorem Robert Bąkiewicz otworzył Roty Niepodległości w Warszawie. Na spotkanie otwarte organizowane przez prezesa Marszu Niepodległości przyszło ok. 150 osób. Nowa organizacja społeczna ma zrzeszać polskich patriotów.

Jak powiedział Robert Bąkiewicz: Środowisko niezależnej i ideowej prawicy nie stworzyło od 30 lat fundamentów działalności: wydawnictw, prasy, fundacji, think tank’ów. Tym zajmą się Roty Niepodległości. Nadrobimy ten czas!

Ponadto dodaje: Chcemy zakopać polityczne topory wojenne. W ciężkich dla Polski chwilach musimy się jednoczyć i pogodzić. To będziemy robić w ramach Rot Niepodległości

Obecny na spotkaniu Wojciech Sumliński podkreślił: -Dziś rozpoczynamy kolejny etap drogi, który dąży do Prawdy. Wierzę, że to się uda. Dlatego też tu jestem.

Koordynatorem warszawskiej Roty Niepodległości został Paweł Kryszczak. Jako Roty Niepodległości będziemy organizować szereg kampanii społecznych, które będą miały wpływ na opinię publiczną – zachęcił Kryszczak.

Tak wydarzenie skomentował jeden z liderów Rot Niepodległości Tomasz Kalinowski.

Trwa otwarcie Roty Niepodległości Warszawa. Na sali ponad 150 osób: działacze społeczni, doktorzy, mecenasi, przedsiębiorcy. Wiele twarzy z różnych konkurencyjnych środowisk – świetnie, że tu możemy być razem

Pełne nagranie spotkania poniżej.

TWITTER

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY