Bąkiewicz: Roty Marszu Niepodległości stają się zagrożeniem dla establishmentu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezes Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz był gościem eMisjaTv, gdzie wytłumaczył na czym polega nowa inicjatywa Roty Niepodległości.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od kilku miesięcy prowadzą intensywną kampanię przeciwko żydowskim roszczeniom majątkowym. Na marszu 11 maja powołano Roty Niepodległości, które mają być nową organizacją społeczną działającą ponad podziałami.

“Staramy się w sposób logiczny przedstawić działania PiSu, które szkodzą Polsce i polskiemu narodowi. Od dłuższego czasu pokazujemy działanie w sposób nowoczesny, przemyślany i zdeterminowany na konkretne działania” – mówi szef Marszu Niepodległości.

Roty Niepodległości spotkały się po raz kolejny z atakami przeciwników politycznych, zarówno z lewej jak i z prawej strony: “Oznacza to, że mamy dobrą promocję. Wiadomo, że Polak jest człowiekiem przekornym. Stworzy to większe możliwości promocji” – podkreśla Bąkiewicz w studiu eMisjaTv.

“Może to oznaczać także to, że środowiska związane z władzą i środowiska lewicowe nie są zainteresowane mówieniem prawdy. Obserwują nas i widzą, że działania w ramach Rot Niepodległości stają się zagrożeniem dla establishmentu” – dodaje prezes SMN.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY