Terroryści zapowiadają ataki kwasem solnym na marszu wolności słowa 6 lipca

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

6 lipca w Waszyngtonie, USA odbędzie się marsz wolności słowa. Terroryści, nazywający siebie dla zmylenia “antyfaszystami”, grożą atakami z użyciem mieszaniny wosku i kwasu solnego.

Chcą oślepić uczestników marszu. Dodany wosk ma utrudnić zmycie kwasu, a przez to zwiększyć obrażenia.

Alarmujące sygnały dostrzegł organizator marszu na jednym z popularnych portali społecznościowych. Użytkownik o nazwie „POUND ON YOUR BOY” wystąpił z kilkoma groźbami przeciwko wydarzeniu, co skłoniło współorganizatora Enrique Tarrio do skontaktowania się z FBI i DHS. Planowane jest teraz dodatkowe zabezpieczenie imprezy.

W ciągu około 10 minut zeszłej nocy konto „POUND ON YOUR BOY” nawoływało wielokrotnie do użycia podczas marszu kwasu.

Według Tarrio zagrożenie jest szczególnie niebezpieczne z powodu popozycji użycia wosku. Kwas mrówkowy można kupić praktycznie w każdym sklepie ze sprzętem dla domu.

Już sam w sobie jest niebezpieczny ze względu na możliwość spowodowania niewielkich oparzeń, ale można go szybko zmyć wodą. Łącząc kwas solny z woskiem, natychmiast utworzy on film podobny do wosku świecy na skórze poszkodowanej osoby.

Tarrio wyjaśnia, że ​​może to doprowadzić do poważnego oparzenia, a nawet doprowadzić do przedostania się wosku i kwasu do krwiobiegu poszkodowanej osoby i spowodowania zatrzymania akcji serca.

„Zaczyna się od koktajli mlecznych, a teraz grożą nam atakami z kwasem” – powiedział Tarrio w wywiadzie dla Big League Politics.

Tarrio mówił dalej: „Nie będziemy zastraszani tymi taktykami strachu i faszyzmu. Będziemy świętować naszą pierwszą poprawkę bez strachu i przeprosin.”

bigleaguepolitics.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY