Szczeciński hotel wymawia rezerwację dla AfD

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. AfD

Niemiecka partia AfD ze względu na kłopoty w organizacji spotkań w swoim kraju czyni to w Polsce. Szczeciński hotel Radisson Blu odwołał jednak rezerwację po zapowiedzi protestu lewackich organizacji pod placówką. Hotel zaproponował uczestnikom inne miejsca w mieście.

Alternatywa dla Niemiec zmuszona została do organizacji swoich spotkań na terenie Polski. U siebie napotykają na problemy z rezerwacją miejsc. Według polityków AfD jest to również rozwiązanie tańsze i dające nadzieję na większą akceptację.

Matuszyk| Srż. Daniels chce zawłaszczyć Auschwitz. Żydowscy kolaboranci III Rzeszy

Cezary Gmyz poinformował, że hotel Radisson Blu wymówił wcześniejszą rezerwacje sali konferencyjnej – “Hotel Radisson Blu w Szczecinie odwołał rezerwację dla @AfD które zaplanowało tam spotkanie swojej frakcji”.

Szczeciński hotel zaproponował działaczom niemieckiej partii inne miejsca w mieście w zamian za odwołanie rezerwacji u siebie – podają lokalne media.

Hotel Radisson Blu padł najprawdopodobniej ofiarą lewackiej nagonki na prawicowe ugrupowania i organizacje. Mieli zorganizować protest pod hotelem pod hasłem “Faszyzm stop. Nie dla AfD w Szczecinie!”.

Na razie nie wiadomo czy niemieccy działacze skorzystają z innego miejsca czy przesuną kolejny raz swoje spotkanie na inny termin. Pierwotnie planowane spotkanie miało odbyć się już w marcu.

DoRzeczy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY