Odnaleziono ciało 29-letniej kobiety w ciąży

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Policja poinformowała, że odnalazła ciało 29-letniej kobiety w siódmym miesiącu ciąży. W poniedziałek wyszła na wizytę u lekarza w Lesznie. We wtorek wieczorem po akcji poszukiwawczej została znaleziona martwa w lesie pod rodzinnym Gostyniem w województwie wielkopolskim. Policja bada okoliczności tej dramatycznej śmierci kobiety z dzieckiem.

Kobieta będąca w siódmym miesiącu ciąży została znaleziona w lesie pod Gostyniem, gdzie zamieszkiwała. W poniedziałek miała umówioną wizytę w gabinecie lekarskim w Lesznie. Po wyjściu od lekarza nie powróciła do domu. Rodzina próbowała się z nią skontaktować, ale bez powodzenia.

Katowana, poniżana dziewczyna uciekła z ośrodka wychowawczego

W poszukiwania 29-letniej ciężarnej kobiety wzięło udział ponad 40 funkcjonariuszy gostyńskiej policji. Po kilkunastu godzinach poszukiwań odnaleziono ciało kobiety. Miało to miejsce w lesie w powiecie gostyńskim.

Prokuratura bada okoliczności tej tragedii. Na razie śledczy nie podają bliższych szczegółów odnalezienia ciała kobiety mająca w swoim łonie dziecko. Nie znane są przyczyny i okoliczności tej śmierci. Nie wiadomo czy było to samobójstwo czy też zaplanowany mord.

tvn24

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY