Poseł o protestującej nastolatce: “Trudno o niej powiedzieć rezolutna”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

13-letnia dziewczynka postanowiła w wakacje protestować przed Sejmem. Poseł Bortniczuk umieścił na Twitterze swoją opinię na temat nastolatki i jej wypowiedzi do mediów. To nie spodobało się części twitterowiczów.

“Trudno o tej dziewczynce powiedzieć: “rezolutna”. Równie trudno uwierzyć, że to jej własna inicjatywa” – zaopiniował poseł Bortniczuk. Poseł jest związany z partią rządzącą, to rzecznik partii Porozumienie. We wpisie wrzucił także filmik z wypowiedzią nastolatki.

Jego wpis wywołał falę krytyki. “Wolę jak ktoś mówi szczerze i od serca, choćby nie był mistrzem oratorstwa, niż jak z dużym wdziękiem i gładkością wymowy kłamie w żywe oczy, manipuluje i jątrzy” – odpisali mu twitterowicze.

“Pan na czworo dzieci. Trudno mi uwierzyć, że ten tweet wyszedł spod ręki ojca czwórki” – komentujący próbowali również odwołać się do ojcowskich uczuć posła Gowina.

Jak informuje portal Onet.pl – poseł Kamil Bortniczuk pracował m.in. w opolskim urzędzie wojewódzkim. “W 2018 roku, po zwycięstwie posła Bartłomieja Stawiarskiego (PiS) w wyborach na burmistrza Namysłowa, Bortniczuk zastąpił go w ławach poselskich. W wyborach parlamentarnych trzy lata wcześniej zdobył 2,5 tysiąca głosów”.

onet.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY