Pogrzeb zamordowanej 10-latki. Jest specjalny apel matki Kristiny

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Znana już jest data pogrzebu 10-letniej Kristiny, odbędzie się on w najbliższą sobotę, o godzinie 10:00 na cmentarzu komunalnym w Żarowie. Ze specjalnym apelem do tych, którzy chcą pożegnać dziewczynkę zwróciła się jej matka.

Pogrzeb Kristiny odbędzie się 22 czerwca. W związku z nagłośnieniem sprawy morderstwa w ogólnopolskich mediach matka zamordowanej w ubiegłym tygodniu dziewczynki zamieściła na stronie internetowej gminy Żarów apel.

“Na prośbę mamy dziewczynki zwracamy się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach. Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki. Prosimy również, aby zabrać ze sobą białe kwiaty” – czytamy.

“Zwracamy się również z prośbą do przedstawicieli mediów oraz do osób zamierzających uczestniczyć w pożegnaniu Kristiny o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od jakiegokolwiek fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej” – te słowa szczególnie dotyczą dziennikarzy i uczestników uroczystości.

Zobacz także: Wyciekło zdjęcie zabójcy 10-letniej Kristiny: “To rodzina dziewczynki”

Zbrodnia w Mrowinach wstrząsnęła Polską. Podejrzany o morderstwo 10-latki 22-letni Jakub A. został aresztowany na trzy miesiące przez Sąd Rejonowy w Świdnicy. Mężczyzna przyznał się do winy, grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

gminazarow/dorzeczy
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY