Seksistowskie i poniżające zachowanie Roberta Biedronia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiosna to nowa partia Roberta Biedronia

Robert Biedroń za pośrednictwem swojego konta na Facebook’u podzielił się z bulwersującymi pomysłami. W nadesłanych przez sympatyka partii Wiosna punktach programu na jesienne wybory można ujrzeć treść o “randkowaniu” Polek w okresie turystycznym. Poparcie tych idei przez litera Wiosny można podpiąć pod seksistowskie i poniżające zachowanie względem kobiet.

W nadesłanych przez sympatyka partii Wiosna Roberta z Warszawy pomysłach są takie punkty jak: niepełnosprawni, którym chce się zapewnić emeryturę, e-zapisy na wizyty lekarskie, czy też pomoc rolnikom skupować uprawy rolne.

Wśród tych ważnych, mniej ważnych postulatów znajduje się punkt o połączeniu randkowania z turystyką. W liście czytamy – “W tej chwili w Polsce jest tyle pięknych Słowianek , że grzech tego nie wykorzystać. Stworzenie portalu, połączy randkę z turystyką. Piękne, randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię. Wystarczy to sobie wyobrazić” -kwituje sympatyk.

Seksistowskie oraz poniżające idee nie przeszkadzają najwyraźniej Robertowi Biedroniowi w budowaniu swojego wizerunku u programu na jesienne wybory do parlamentu polskiego.

Bezdomni również mogliby się poczuć poniżeni takim zdaniem jak – “Im wystarczy obiecać ciepły posiłek każdego dnia” – sugerujące o mniej istotnym miejscu w społeczeństwie oraz wprost traktowanie przedmiotowe, jako element kampanii wyborczej przez sympatyków Wiosny. Aprobata tego przez Roberta Biedronia wskazuje na nieposzanowanie ludzkiej godności.

https://www.facebook.com/RobertBiedron/posts/2379296132107722?xts[0]=68.ARCcBTIts5EvRA2CDabpRRE72SQgGqDMJZnHxBQIsEaQiZYRys_Am0UWzPZayJlTqyCq1PDh1qXFTZ5Y9YxT3dxWBSclXzrPzsx51AVaZ89ECkLLthA57X0kzy0tknRRVrG-TeX_eAEnEgA2HRXRjOkqhVQRzf_XoThtUPX6jSObUhiD5y15TJkf9oC7JBWdtC90fWPU_3LXXlxSVauLvVX_qE48s3I-_IqITJlNxzx8GRkyEwbV0umyWTnXFoUWrZ0X9Wt5XeJS1nKkVx03Kl3D4RYubVaHtunhz2pw5r1CMtji0-SRUN8u1YPnU_S2x0GC6J0TmfyZJv15C-ISTPwnOA&tn=-R

Legalizacja prostytucji w Polsce?

Oprócz implikowania hierarchom kościelnym lichwiarskich działań poprzez stworzenie aplikacji do datków, aby ominąć “przekręty”, znajduje się kolejny bulwersujący punkt o legalizacji prostytucji.

“Umowa o pracę, agencje towarzyskie stają się agencjami policyjnymi. Temat godny zastanowienia” – jest napisane w nadesłanych programie wyborczym.

Na koniec autor listu napisał wyrazy wsparcia dla lewicowego ugrupowania – “Ze mną pan wygra wybory na jesieni. W zamian oczekuję dobrej pracy i spłacenia moich długów. Mieszkam u rodziców, ale nie mam meldunku. Więcej szans nie będzie”.

tvp.info/facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY