Pedofil chciał pokazać chłopcu praktyki homoseksualne oraz sado-maso – został zatrzymany przez policję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Menadżer parady równości z Szwecji chciał umówić się z 14-letnim chłopcem w celu rzekomej nauki o sado-maso czy innych homoseksualnych czynnościach. Pedofil został zatrzymany przez policję, która sterowała fikcyjnym kontem w celu wyłapania przestępców ze środowiska LGBT.

Szwedzka policja zastawiła pułapkę na zboczeńców w postaci fikcyjnego konta 14-letniego chłopca. W ten sposób chciano wyłapać przestępców z siatki LGBT. Zgłosiło się ponad 100 osób z propozycjami seksualnymi. Wśród nich menadżer parady równości z Stockholm Pride oraz urzędnik MSZ.

Zobacz także: Seksistowskie i poniżające zachowanie Roberta Biedronia

Nieujawniony z nazwiska menadżer największej parady równości we Szwecji reprezentujący organizację Stockholm Pride namawiał obsługującego fikcyjne konto 14-letniego chłopca, do czynności seksualnych. Pedofil zamierzał pokazać praktyki BDSM samemu określając się typem “dominującego”. Poprosił również o nagie zdjęcia chłopca.

Stockholm Pride dystansuje się od pedofila

Organizatorzy Stockholm Pride dystansują się od zarzutów przedstawianych przez gazetę “Svenska Dagbladet – “Zarząd i kierownictwo sztokholmskiej Pride nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem wymienionym w artykule a Stockholm Pride”.

Szwedzka gazeta zidentyfikowała innego homoseksualistę, który chciał umówić się z fikcyjnym chłopcem. Pedofil z Ministerstwa Spraw Zagranicznych próbował się spotkać z “Davidem” na placu Sergels Tolg. Resort odmawia komentarza w tej sprawie.

W Szwecji odbywa się corocznie najwięcej festiwali tzw. równości. Jest ich ponad 30. Największą i najbardziej znaną imprezą LGBT jest Stockholm Pride organizowany od 1998 roku. Szwedcy politycy mocno wspierają tamtejszą społeczność homoseksualistów.

nczas.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY