Cartoon Network indoktrynuje małe dzieci promując miesiąc LGBT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Największa na świecie telewizja dla dzieci Cartoon Network indoktrynuje najmłodszych promując alternatywną seksualność i celebrując tzw “miesiąc dumy” środowisk lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów. W tym właśnie kierunku zmierza ta cała tęczowa rewolucja.

„Chcemy życzyć wszystkim HAPPY PRIDE i zachęcić wszystkich naszych fanów LGBTQ + do bycia dumnym przez cały rok!” – Twittowała sieć, której właścicielem jest Warner Bros.

https://twitter.com/cartoonnetwork/status/1135199397652942848

Cartoon Network ogłasza się jako „najlepszy w oryginalnej, nabytej i klasycznej rozrywce dla młodzieży i rodzin”. Jednak wielu rodziców sprzeciwia się stacji, która przeczy ich własnym przekonaniom na temat seksualności i małżeństwa.

Twitter nie jest jedynym miejscem, w którym Cartoon Network promuje dumę LGBT. Cartoon Network również robi to za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i niektórych postaci z kreskówek.

Homopropaganda trwa w najlepsze

Program Cartoon Network „Steven Universe” stał się pierwszym pokazem dla dzieci, który zawierał propozycję ślubu tej samej płci. Propozycja dotyczyła postaci kobiecych o imieniu Sapphire i Ruby.

Miało to miejsce w zeszłym roku.

Dodatkowo w „Adventure Time” wyemitowano scenę z finału serii, która pokazała, że ​​dwie postacie kobiece całują się w usta.

humansarefree.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY