Kołodziejczak o rozmowie z Konfederacją i narodowcach: “Są prowadzeni przez ludzi oderwanych od rzeczywistości”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen youtube

Michał Kołodziejczak zapowiedział dziś rano, że zakłada nową partię polityczną “Prawda“. W wywiadzie dla Mediów Narodowych przyznał, że prowadził rozmowy z Konfederacją.

Gościem Michała Jelonka w Komentarzu Mediów Narodowych był lider ruchu rolniczego AgroUnia Michał Kołodziejczak, który kilka godzin wcześniej zapowiedział tworzenie nowej partii politycznej i start w jesiennych wyborach do Sejmu.

Czytaj także: Michał Kołodziejczak zakłada nową partię. Wystartuje w wyborach do Sejmu

Nie wiadomo jeszcze czy Prawda będzie startować samodzielnie czy dołączy do jakiegoś bloku politycznego. W wywiadzie dla Mediów Narodowych Kołodziejczak powiedział, że rozmawiał z Konfederacją:

Rozmawiałem z Konfederacją, ale nie może być tak, że młody człowiek mówi mi: “ja w polityce jestem 15 lat, a wy dopiero wchodzicie”. To ja mu odpowiadam: pokaż co osiągnąłeś, pokaż co zbudowałeś i jak to wygląda.

O tym czy te rozmowy zostały zakończone lider AgroUnii jednak nie powiedział.

Zastanawia jednak jeszcze jedna wypowiedź lidera rolników, który bardzo przychylnie wypowiedział się o narodowcach jednocześnie ostro skrytykował liderów.

Znam bardzo dobrze środowisko narodowe. Narodowcy to bardzo pracowici i uczciwi ludzie. Niestety bardzo często są prowadzeni przez ludzi oderwanych od rzeczywistości, którzy zarządzają wszystkim z biura.

Cały program poniżej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY