Bosak I Czy Polska uzależnia swój byt od Stanów Zjednoczonych? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

W dzisiejszym wydaniu Mediów Narodowych odwiedził jak co tydzień w piątek Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego. W nim to skomentował bieżące wydarzenia społeczno-polityczne na czele z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Redaktor Michał Jelonek zapytał się dzisiejszego gościa Mediów Narodowych Krzysztofa Bosaka o jego opinię na temat wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA – “Nie ulegał euforii. Oczywiście rozumiem zadowolenie ludzi, którzy w Stanach Zjednoczonych widzą głównego sojusznika gwarantującego bezpieczeństwo. Z relacji wprost zamrożonych na wskutek ustawy o IPN do dzisiejszych została przebyta długa droga. Nie obyła się ona bez żadnych ustępstw w postaci odpuszczenia projektu ustawy o IPN przez polskie władze”.

Zobacz także: Ks. Szymon Bańka – Święci na nasze czasy [WIDEO]

“Amerykanie nie będą ryzykować, wzmacniając Polskę przeciwko Rosji. Realnie oceniając wszystkie ruchy nie wykraczają po za wymiar symboliczny” – ocenił geopolityczne ruchy Stanów Zjednoczonych Krzysztof Bosak.

Wiceprezes Ruchu Narodowego podkreślił, że w Polsce zostaną rozlokowane jednostki znajdujące się już w Europie – “Do Europy nie przyjadą żadni nowi żołnierze, żaden nowy sprzęt. Zostaną w Polsce rozlokowani ci co już stacjonują w Niemczech”.

Cały wywiad można zobaczyć na kanale Mediów Narodowych:

Jeszcze dziś na naszej antenie zobaczyć będzie można programy z udziałem Marcina Kwaśnego o 14:30. Następnie o godzinie 16:00 wywiad z Aldoną Zaorską. O 17:30 program o KL Warschau, potem o 19 na kanale odbędzie się wywiad z Krzysztofem Karoniem. Natomiast o godzinie 21:00 Anna Bryłka i Robert Winnicki opowiedzą o swojej wizycie w USA. Zapraszamy do oglądania!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY