10-latka prawdopodobnie zgwałcona i zamordowana na Dolnym Śląsku

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
bydgoszcz policja

/ fot. Piotr Drabik via Foter.com / CC BY 2.0

W lesie pod miejscowością Żarów w województwie dolnośląskim znaleziono ciało 10-latki. Szokującym faktem jest to, że dziewczynka była roznegliżowana. Prawdopodobnie padła ofiarą pedofila, który zgwałcił i zamordował nożem swoją ofiarę.

Wczoraj zgłoszono na Policję zaginięcie 10-letniej dziewczynki z Mrowina. Wieczorem tego samego dnia na trasie Imbramowice-Pożarzysko w lesie pod Żarowem znaleziono ciało Kristiny. Policja prosi kierowców, którzy posiadają wideo rejestratory, a jechali tamtego dnia tą trasą o udostępnienie nagrań.

Czytaj więcej: Trwa zbiórka podpisów w obronie x. prał. Romana Kneblewskiego

Śledczy Marek Rusin z prokuratury w Świdnicy powiedział gazecie “Fakt” – “Obrażenia na ciele odnalezionej wskazują na to, iż została zamordowana” – ten sam brukowiec podał szokujące doniesienia w tej sprawie.

Według dziennika “Fakt” 10-letnia Kristina miała zostać zgwałcona przez swojego oprawcę. W momencie odnalezienia ciała dziewczynki w pod Żarowskim lesie miała być roznegliżowana. Wskazywało, by to na okrutny czyn pedofilski.

Prokurator Marek Rusin nie potwierdza tych doniesień. Oczekuje on na szczegółową sekcję zwłok małoletniej ofiary. Zostanie ona przeprowadzona dzisiaj. Odpowie ona na wiele trudnych podejrzeń.

Według radia RMF FM dziewczynka została uprowadzona i ugodzona nożem doprowadzając ją do śmierci.

DoRzeczy/RMF FM/Fakt

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY