Polska wygrała z Macedonią Północną po ciężkiej walce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wczoraj Polska drużyna wygrała po ciężkim boju z Macedonią Północną 1:0, po golu strzelonym przez Krzysztofa Piątka. Gra naszej reprezentacji nie oczarowała. Dzięki temu zwycięstwu Polacy prowadzą w swojej grupie eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 po trzech zwycięstwach. Za dwa dni w Warszawie odbędzie się spotkanie z Izraelem.

Przez całe spotkanie nasi zawodnicy mieli spore problemy z wykreowaniem dogodnych sytuacji bramkowych jak i również z powstrzymywaniem akcji rywali. Na początku drugiej połowy bramkę strzelił Krzysztof Piątek, lecz i to nie dodało skrzydeł naszym orłom.

Zobacz także: Cenzura wobec redaktorów Mediów Narodowych! Red. Murgrabia z zakazem wstępu do Sejmu [WIDEO]

“Z tego co widziałem na powtórce, po mojej półprzewrotce nikt już piłki nie dotknął, dlatego słusznie jest to moja bramka. Ale najważniejsza i tak jest drużyna, a ta zdobyła komplet punktów. Musimy się poprawić, ale zaufajcie nam trochę” -skomentował i ocenił Krzysztof Piątek.  

Polska po trzech zwycięstwach prowadzi z 9 punktami w tabeli. Nasi piłkarze strzelili do tej pory 4 bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Na drugim miejscu plasuje się nasz najbliższy przeciwnik, Izrael. Mają oni 7 punktów. W poniedziałek 10. czerwca, zagramy z nimi w Warszawie.

dorzeczy/onet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY