Cenzura wobec redaktorów Mediów Narodowych! Red. Murgrabia z zakazem wstępu do Sejmu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Redaktor Mediów Narodowych z zakazem wstępu do Sejmu. Pomimo zaproszenia poselskiego red. Michał Murgabia nie mógł wejść do budynku Sejmu. O zakazie opowiedział w naszym studiu.

“Odbiłem się od drzwi Sejmu. Usłyszałem, że nie mogę wejść ze względu na zakaz, który został nałożony na moją osobę. Kiedy zapytałem jaka jest przyczyna zakazu wstępu kierownik ochrony w biurze przepustek wręczył mi pismo odnośnie zakazu wstępu, wynikało z niego, że naruszyłem “dobre obyczaje” – tłumaczy całą sytuację Michał Murgrabia.

“Dostałem zakaz na pół roku, gdy zbliża się okres wyborczy. Myślę, że to może być przyczyna otrzymania zakazu – naruszenie dobrych obyczajów jest naciągane, nie zachowałem się w sposób niegrzeczny, nie uraziłem posła, ani nie użyłem przemocy wobec polityków. Teraz nie będę mógł zadawać niewygodnych pytań politykom” – podkreśla redaktor.

O tym dlaczego redaktor Mediów Narodowych otrzymał zakaz wstępu do Sejmu i cenzurze prawicowych dziennikarzy przez polityków Prawa i Sprawiedliwości w poniższym materiale:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY