Obrońcy pedofilii na warszawskiej Patelni. “Z kamerą wśród zwierząt”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kilka osób zbiera podpisy pod projektem ustawodawczym „Stop pedofilii”. który zakazuje seksualizacji dzieci. Stoliki do składania podpisów znajdują się pod płóciennym daszkiem. Na bokach banery informujące o treści Standardów edukacji seksualnej w Europie. Z głośnika słychać zachętę do składania podpisów. Przechodnie podchodzą i podpisują. 

Kilka metrów dalej hałaśliwy tłumek z tęczowymi flagami. Na przemian z wezwaniami do tolerancji słychać obelgi pod adresem zbierających podpisy. „Tęczowi” pląsając zbliżają się do stolików , aby uniemożliwić składanie podpisów.

Interweniuje policja. Delikatnie. Tęczowi stawiają opór. Prowokują policjantów. Policjanci nie reagują. Kilkanaście osób utrwala interwencję przy pomocy kamer i smartfonów. Tęczowi wyglądają na pewnych bezkarności. Policjanci wyraźnie obawiają się stanowczej interwencji.

To co dzieje się na Patelni, obrazuje proces, który wydarzył się na Zachodzie i trwa w Polsce. Niewielka, choć aktywna grupka, narzuca swoje obrzydliwe standardy, biernej i zastraszonej większości. Czy Polacy znajdą dość siły, aby się tej degrengoladzie przeciwstawić?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY