Gwiazdowski zamyka projekt Polska Fair Play: Nie będę kandydował jesienią

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ sejm.gov.pl

Gwiazdowski poinformował o zamknięciu “projektu Polska Fair Play”. Czyżby zadanie zostało wykonane? Odebranie kilkudziesięciu tysięcy głosów partii KORWiN, tym samym osłabiając pozycję Konfederacji.

“Projekt Polska Fair Play uważam za zamknięty, na jesieni nie będę startował w wyborach parlamentarnych” – poinformował PAP Gwiazdowski. Jak przyznał to nie koniec jego działalności i zaprasza do współpracy przy forum wolnościowym.

“Zapraszamy wszystkich do współpracy przy budowaniu pewnego forum wolnorynkowego, racjonalnego, przy wyjaśnianiu ludziom, czym jest system podatkowy, dlaczego działa tak jak działa. Moim zdaniem większość wyborców tego nie rozumie i dlatego postulaty racjonalne do większości wyborców nie trafiają” – mówi Gwiazdowski.

Polska Fair Play nie zamierza także współpracować z innymi ugrupowaniami: “Nie jest, na jesieni nigdzie nie startuję. Moi zwolennicy wyraźnie odpowiedzieli: +Nie poszlibyśmy zagłosować na pana, gdyby pan był w jakimś układzie – czy w Konfederacji, czy z Kukizem. Głosowaliśmy na pana, bo tylko pan jest rozsądny+” – tłumaczył się polityk.

bankier.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY