REKLAMA

Jest propozycja debaty Braun vs. Macierewicz. Co na to politycy?

REKLAMA

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zaproponował, aby odbyła się debata Grzegorz Braun – Antoni Macierewicz. Na razie nie wiadomo, czy obaj politycy wyrażą zgodę na debatę.

Propozycja debaty Braun – Macierewicz wyszła od Roberta Bąkiewicza. „Zaproszenie do debaty pomiędzy Antonim Macierewiczem i Grzegorzem Braunem wysłane już w czwartek. Jako Media Narodowe mamy nadzieję na szybką odpowiedź ze strony Ministra Macierewicza. Jesteśmy gotowi do organizacji przedsięwzięcia! Czy wg Was Sala Kongresowa to dobre miejsce na debatę?” – napisał prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Autor oświadczenia przytoczył słowa Macierewicza, który w programie wrealu24.pl zadeklarował możliwość udziału w takim przedsięwzięciu. „Tak, oczywiście, chociaż uważam, że najpierw pan Grzegorz Braun powinien przeprosić Polaków za to, co powiedział. Wtedy bardzo chętnie”. – stwierdził były szef MON.

„Oskarżenia, jakie Panowie wzajemnie wobec siebie wypowiadają są niezwykle ostre, a także – co o wiele ważniejsze – dotyczą spraw dla Polski fundamentalnych. W związku z tym jestem przekonany, że powinna odbyć się debata podczas której będą Panowie mogli podjąć merytoryczną dysputę. Cieszę się, że uważa Pan tak samo. Niewątpliwie będzie ona nie tylko niezwykle pożyteczna dla Polaków, ale także wzbudzi ogromne zainteresowanie” – przekonuje w liście do Macierewicza Bąkiewicz. Proponuje organizację debaty przez Media Narodowe i termin – połowę czerwca.

WMERITUM.PL

REKLAMA

Komentarze