Wezwanie do modlitwy wynagradzającej [PODPISZ APEL]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ rozanceikoronki.blog.pl

To co organizacje LGBT wyprawiają na ulicach polskich miast nie może pozostać bez reakcji. Zanim jednak poczynimy jakiekolwiek kroki Krzysztof Szymański apeluje poprzez nasz portal do modlitwy wynagradzającej. Czy przyjmiecie to wyzwanie?

https://twitter.com/PodpiszApel/status/1134836447788355584

PODPISZ APEL TUTAJ

Wzywamy wszystkich narodowców, patriotów i katolików do ogólnopolskiej mobilizacji w celu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi ze strony polskiego narodu począwszy od najbliższej pierwszej soboty czerwca 2019 roku.

Wzywamy do nieustannej, gorliwej i codziennej modlitwy różańcowej o nawrócenie zagubionych grzeszników.

Wzywamy do zawierzania siebie, całego swojego życia prywatnego i działalności publicznej naszej Matce, Niepokalanej, wzorem wielkich synów naszego narodu – św. Maksymiliana Marii Kolbe, bł. Stefana Wyszyńskiego, św. Jana Pawła II.

Wzywamy do szerzenia kultu Niepokalanego Serca Maryi. Ona pomoże nam na drodze do naszej, osobistej świętości i na drodze ku nowej, lepszej, wielkiej i katolickiej Polsce.

W dniu pierwszej soboty czerwca 2019 roku wzywamy wszystkich do comiesięcznego uczestnictwa w nabożeństwach pierwszosobotnich w swoich kościołach parafialnych, w sposób indywidualny lub zorganizowany, lecz bez manifestowania poglądów lub przynależności organizacyjnej, mając na uwadze jedynie prawdziwy cel nabożeństwa.

https://podpiszapel.pl/petycje/wzywamydomodlitwy/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY