19-latek zamordowany za “krzywe spojrzenie”. Sprawcy-imigranci zbiegli do Algierii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

19-letni chłopak został zamordowany przez imigrantów za “krzywe spojrzenie”. Grupa mężczyzn została zidentyfikowana, jednak część z nich zbiegła już do Algierii.

“Trwa śledztwo po śmierci 19-letniego Theo, zastrzelonego w sobotę na przedmieściach Caen za “krzywe spojrzenie”. Zidentyfikowano 5-6 podejrzanych, 3 zostało już aresztowanych, 1 oskarżony o morderstwo. Pozostali zbiegli do Algierii.” – informuje na Twitterze Adam Gwiazda.

https://twitter.com/delestoile/status/1134218882879807488

Francuskie media podkreślają natomiast, że pomimo tego, że część zabójców 19-latka zbiegła to “śledztwo posuwa się szybko naprzód. Trzech podejrzanych zostało już przesłuchanych”.

Sędzia dostarczył prasie pierwszych oficjalnych informacji na temat morderstwa 19-letniego Theo: “Motywem w tym przypadku było “krzywe spojrzenie”. Pod uwagę jest brane morderstwo z premedytacją.

Atak na 19-latka miał miejsce około godziny 5:00, 18 maja w dzielnicy Grande-Delle, Hérouville-Saint-Clair. Mężczyzna wracał z przyjaciółmi, gdy imigranci zaatakowali go i postrzelili – ciężko ranny trafił do szpiatala w Caen, gdzie zmarł następnej nocy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY