Sośnierz: Opór materii jest bardzo duży [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem redaktora Jakuba Zgierskiego w programie “Młot na marksizm” był europoseł Dobromir Sośnierz. Tematem rozmowy była analiza wyborcza i prognoza dalszych losów Konfederacji.

Gościem redaktora Jakuba Zgierskiego był europoseł Konfederacji Dobromir Sośnierz. Rozmowa dotyczyła nastrojów w Konfederacji, oraz dalszych planów na przyszłość.

– Gdyby wynik byłby 4,47 to mielibyśmy takie proroctwo w tej liczbie zawarte – gorzko zażartował polityk Konfederacji – Z tego co wiem teraz trwają rozmowy, tarcia, jakieś wyciąganie wniosków, podsumowania tej kampanii. – powiedział o obecnych nastrojach Dobromir Sośnierz.

Dobromir Sośnierz, że prowadzenie kampanii bez poważnych środków finansowych jest po prostu ciężkim zadaniem. Największe ugrupowania mają finansowanie z budżetu, bądź ze spółek Skarbu Państwa. Zdaniem europosła Konfederacji jest to skrajnie nieuczciwa konkurencja.

– Opór materii jest bardzo duży – powiedział o swojej kampanii w Katowicach europoseł.

Dobromir Sośnierz zaznaczył, że jeżeli Konfederacja ma dalej funkcjonować to należy ją przekształcić w platformę wyborczą.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY