Piotr Szlachtowicz o zachowaniu Berkowicza: “Takie ekscesy są po prostu głupotą”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem redaktora Michała Jelonka w Mediach Narodowych, był prowadzący programy wRealu24 Piotr Szlachtowicz. Dziennikarz powiedział, że polska klasa polityczna nie potrafi się sprzeciwić, gdy zagranicą kłamią na temat polskiej historii oraz skrytykował zachowanie Konrada Berkowicza.

Michał Jelonek wspomniał o sytuacji dziejącej się na terenie byłego obozu zagłady w Oświęcimiu, gdzie zarząd Muzeum zabrania wnosić polskie flagi, lecz aprobuje flagi izraelskie oraz inne transparenty żydowskie.

Atak lewicy na Media Narodowe: „Nacjonalizm to jest faszyzm gnoju” [WIDEO]

Piotr Szlachtowicz powiedział – “Przepraszam, ale trzeba mieć jaja. Klasa polityczna boi się powiedzieć prawdę o polskiej historii obcym politykom”.

Kandydatka PiSu rzuca jarłmułką, Berkowicz przystawia do jej głowy

Wiceprezes partii KORWiN oraz kandydat do PE z listy Konfederacji Konrad Berkowicz, podczas ostatniej debaty w Kielcach podniósł wcześniej rzuconą w innego członka koalicji pro-Polskiej przez minister Annę Krupkę jarłmułkę. Przystawił ją potem do głowy kandydatki PiSu pokazując powiązania rządu z Izraelem.

“Takie zachowania są naganne medialnie. Po prostu, są źle odbierane przez ludzi. (…) Ja krytykuję to. Jest to rzecz, która odbiera te dziesiątki procentów głosów, zawsze” – mówił dziennikarz wRealu24.

“Pana Berkowicza uważam nadal za bardzo ciekawą postać. (…) Jego dyskusja z Pawłem Rabiejem, gdzie rozłożył go merytorycznie, była sukcesem” – argumentował dalej swój wywód.

Piotr Szlachtowicz stwierdził, że takie zachowania są niewłaściwe oraz wpływają negatywnie na kampanię – “Takie zachowania są głupie szczególnie w ostatnich tygodniach, dniach kampanii wyborczej. Nie uważam, że to jest dobre”.

Całość wywiadu obejrzeć można w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY