Młodzież Wszechpolska mówi nie bezprawnym roszczeniom żydowskim

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Od kilku miesięcy w przestrzeni medialnej w Polsce pojawia się problem ustawy 447, która została uchwalona w Kongresie mimo protestów amerykańskiej Polonii.

Politycy oraz dziennikarze związani z PiSem bagatelizują problem, a ludzi sprzeciwiajacych się ustawie nazywają “agentami kremla”.

Kilkanaście dni temu na ulicach Warszawy odbyła się 20-tysięczna manifestacja, w trakcie której protestowano przeciwko ww. ustawie. Na wydarzeniu byli obecni również przedstawiciele naszego miasta.

W akcję przeciwko roszczeniom żydowskim włączyli się wszechpolacy z całej Polski. Młodzież Wszechpolska na ulicach Piły wywiesiła transparent, który przekazał nasz sprzeciw i brak zgody na wypłatę tzw. mienia bezspadkowego.

https://www.facebook.com/MWPila/photos/a.926601544040974/2483648878336225/?type=3&theater

Według Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego, majątek utracony przez Żydów w Polsce na skutek Holocaustu wyceniono na ok. 300 mld dolarów.

Dla porównania skali roszczeń należy dodać, że organizacje żydowskie oraz osoby fizyczne pochodzenia żydowskiego otrzymały dotąd od Niemiec odszkodowanie w wysokości 100 miliardów dolarów, jako zadośćuczynienie za wszystkie ludzkie i materialne straty poniesione przez europejskich Żydów, w wyniku ludobójczej polityki niemieckiej i zniszczenia mienia żydowskiego.

Polska była pierwszą ofiarą II Wojny Światowej i nie ma naszej zgody na fałszowanie historii i czynienia z naszego narodu jednego ze sprawców holokaustu! Nie dla roszczeń!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY