Robert Bąkiewicz powołał Roty Marszu Niepodległości [ZGŁOŚ SIĘ]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, na wczorajszym marszu #STOP447 podziękował wszystkim, którzy stawili się w centrum Warszawy (a było ich ok. 20 tysięcy) oraz rzeszom wolontariuszy, którzy od tygodni prowadzą akcję uświadamiania Polaków w tej kwestii.

– To jest najtrudniejsza robota, najtrudniejsza praca. Bez takich działaczy, bez takich wolontariuszy nie udałoby się nam wiele zrobić. Dziękuję Wam serdecznie. Naprawdę jesteście wspaniałymi ludźmi. To jest przykład dla całego Narodu, żeby być tym narodem, narodem dumnym i niewyzyskiwanym, takim który pomaga innym ale w sposób uczciwy i szlachetny. Wtedy będziemy potężni. Wtedy będziemy wspaniałym, wielkim państwem. Będziemy Wielką Polską! – mówił Bąkiewicz.

– Jeśli nasz rząd nie wprowadzi na najbliższym posiedzeniu ustawy anty-447 to powołamy Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej. Zbierzemy 100 tys. podpisów i sami damy radę. W tym celu już dziś powołuje Roty Marszu Niepodległości – ogłosił prezes SMN.

Wszyscy chętni, by działać proszeni są o kontakt na adres[email protected]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY