Jan Pietrzak broni narodowców i krytykuje antykatolickich demagogów! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Mocny komentarz dla Mediów Narodowych udzielił znany i ceniony satyryk Jan Pietrzak. Twórca przeboju lat 80-tych “Żeby Polska była Polską”, który za sprawą Solidarności, był znany wśród opozycji w całym kraju. Bronił on narodowców przed ostatnimi atakami.

“Jak napisałem “Żeby Polska, była Polską” i stała się ona popularną pieśnią za sprawą Solidarności w latach 80-tych, to natychmiast Moskiewska Prawda napisała, że faszyzm w Polsce podnosi głowę” – powiedział na wstępie Jan Pietrzak.

W. Sumliński: „PiS po wyborach znowu stwierdzi, że Żydzi to nasi przyjaciele” [WIDEO]

Popularny satyryk wziął w obronę narodowców wskazując, że trzeba się zając antynarodowcami, którzy nienawidzą Polskę – “Młodzież ma prawo być narodowa, bo ja narodowców popieram. Nie popieram tylko antynarodowców. Polacy muszą zwracać uwagę na antynarodowców. Na ludzi, którzy nienawidzą Polski”.

Skrytykował także w mocnych słowach postać Leszka Jażdżewskiego, który dał antykatolickie przemówienie na Uniwersytecie Warszawskim przy okazji wystąpienia Donalda Tuska – “Ostatnio ujawnił się jakiś Jażdżewski. Co to za mentalność?!” – oburzył się satyryk – “Przecież on ubliżał polskiej wierze, w której Polska się wychowywała, wykształciła pokolenia”.

Wskazał, że polskie społeczeństwo i państwo powinno się zająć antynarodowcami – “To nimi trzeba się zajmować, a nie narodowcami, którzy być może popełniają pomyłki, ale kochają swój naród. A to przecież, jest zaleta, a nie wada, prawda?” – skwitował pytaniem retorycznym Jan Pietrzak.

Już dziś w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY