W. Sumliński: “PiS po wyborach znowu stwierdzi, że Żydzi to nasi przyjaciele” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. YouTube/MediaNarodowe

W Mediach Narodowych gościł dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński. W programie red. Michała Jelonka mówił o roszczeniach żydowskich.

“Ktoś bardziej naiwny mógłby powiedzieć na słowa Burdzińskiego “lepiej późno niż wcale”. Ale ja należę do tego grona, które twierdzi, że jest to szykowane pod wybory. Ta retoryka będzie obowiązywać tylko do wyborów” – mówi dziennikarz odnosząc się do słów polityków PiSu o roszczeniach żydowskich.

“Uznano, że budowanie mitu przyjaźni polsko-izraelskiej legło w gruzach, więc przyszykowano nową strategię. Po wyborach wróci to co było: Żydzi są naszymi przyjaciółmi” – podkreśla w studiu Mediów Narodowych Wojciech Sumliński.

“Wyborcy dość łatwo dają się wciągnąć w grę polityków na wysokich stołkach. A my jesteśmy jak ta piłka, nie tyle podmiotem a przedmiotem. Mimo, że dzisiaj trudniej Polaków nabrać, jednak wiele z nas nadal kupuje bajkę PiSu o bezkompromisowości wobec Żydów” – zaznacza Sumliński.

“Byliśmy od początku do końca ofiarami tej wojny. Nie było drugiego kraju, który poniósł w II wojnie światowej równie wielkie ofiary ludzkie, materialne i osobowe, a który zachował się tak godnie jak Polska. To my mamy płacić roszczenia? To nam powinno się płacić roszczenia.” – podkreślał w studio dziennikarz.

Całość programu z Wojciechem Sumlińskim w poniższym materiale. Aby być na bieżąco subskrybuj kanał Mediów Narodowych na YouTube.

Zobacz także: Izraelski polityk znów atakuje Polskę. Skandaliczne oskarżenia: “Polscy pomocnicy w Zagładzie”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY