Leszek Żebrowski zaprasza na marsz #STOP447: Wszyscy musimy bronić Polski [WIDEO]

Dodano   0  
  Loading

/ Fot. Media Narodowe

Historyk Leszek Żebrowski zaprasza na ogólnopolską manifestację przeciwko roszczeniom żydowskim: “Musimy się wznieść ponad podziały partyjne i zobaczyć kto jest z Polską, a kto przeciwko niej”.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

“Zapraszam wszystkich w sobotę pod kancelarię premiera. Tam rozpoczynamy marsz w obronie polskiej suwerenności gospodarczej i przeciwko szkalowaniu Polski na arenie międzynarodowej” – mówi dla Mediów Narodowych Leszek Żebrowski.

Ogólnopolska manifestacja odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: “Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreślał na konferencji Tomasz Kalinowski.

“Oczekiwania strony żydowskiej rosnące w ciągu minionych dwóch dekad są nieuprawnione zarówno politycznie, moralnie, finansowo, jak i pod każdym innym względem. To są znamiona rasizmu finansowego” – zauważa historyk.

“Zapewnienia rządu w tej sprawie są gołosłowne. Przed rozpoczęciem II wojny światowej też słyszeliśmy “nawet guzika nie oddamy”. Po kilku tygodniach oddali wszystko i uciekli z tym co sami zdążyli ukraść” – podkreśla Żebrowski.

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY