Ukrainka i sprawa z dzieckiem – Prokuratura bada wszelkie możliwości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Zbąszyniu pewna Ukrainka rok temu miała urodzić dziecko. Jeden z mieszkańców wysłał anonimowe zawiadomienie do powiatowej policji w Nowym Tomyślu, która 2. maja zainterweniowała. Pod mieszkanie imigrantki podjechało kilka radiowozów w tym nieoznakowane. Mieszkańcy kilku tysięcznego miasta plotkują o śmierci dziecka.

Nowotomyska policja potwierdziła, że prowadziła takie czynności, na posesji obywatelki Ukrainy. Po szczegóły odnośnie sprawy odesłała ona jednak do prokuratury.

Zobacz także: Izrael bombarduje jednostki hakerów Hamasu

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu odpowiedziała redakcji portalu “Nasze Miasto” na temat całej sytuacji. Rzecznik prasowy Michał Smętkowski potwierdził, że śledczy otrzymali anonimowe zgłoszenie, że Ukrainka mieszkająca w Zbąszyniu urodziła rok temu dziecko.

“Zgłaszający poinformował nas, że nie wiadomo co się z tym dzieckiem stało. Na miejscu policjanci przeprowadzili przeszukanie, na razie nie potwierdziło się, by coś takiego miało miejsce, jednak cała sprawa nadal będzie przez nas sprawdzana” – mówił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Nie wykluczona jest możliwość wykonania specjalistycznych badań w dalszym toku pracy śledczych, które mają stwierdzić czy kobieta była w ogóle w ciąży.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK 

nowytomysl.naszemiasto.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY