Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej zaprasza na Marsz #STOP447: “Żydzi chcą pieniędzy, które im się nie należą” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Marzoch zaprasza 11 maja do Warszawy na wielką, ogólnopolską manifestację #STOP447.

“Maj to naprawdę intensywny miesiąc. Zapraszam 11 maja pod kancelarię szefa ministrów na manifestację sprzeciwiającą się ustawie 447” – mówi w spocie rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej.

“Ta ustawa ma wywrzeć presję na polskim rządzie. Upoważnia ona rząd Stanów Zjednoczonych do wywarcia tej presji w imieniu środowisk żydowskich, aby wyciągnąć pieniądze, które im się nie należą” – podkreśla Marzoch.

Zobacz także: Dość obłudy! Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej obnaża hipokryzję KODu [WIDEO]

“Ustawa ma odbierać pieniądze Polakom za to czego Polacy się nie dopuścili. Za to, że nazistowskie Niemcy odebrali naszym rodakom ich mienie. Nie godzimy się na to” – zaznacza rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY