Krzysztof Karoń o tym czy człowiek może być zwierzęciem [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof Karoń

/ Fot. Media Narodowe

Gościem Mediów Narodowych był Krzysztof Karoń. Temat rozmowy, którą poprowadził Marek Matecki, był marksizm i jego destrukcyjny wpływ na społeczeństwa europejskie.

Krzysztof Karoń odpowiadał na pytania dotyczące marksizmu, oraz jego publikacji „Historia antykultury”. Podczas rozmowy doszło do wielu niezwykle dynamicznych wymian zdań.

– Żeby uzasadnić swoje istnienie oni sugerują, że mają do spełnienia jakąś misję i to jest misja wyzwolicielska – powiedział Krzysztof Karoń o marksistach.

Zapytany o to z czego tak naprawdę marksiści mają wyzwolić społeczeństwo Krzysztof Karoń nie pozostawił złudzeń. Znany autor bardzo precyzyjnie określił cele destrukcyjnych ideologów będących przedstawicielami nieustającej rewolucji.

– Każdego mają wyzwolić i ze wszystkiego – powiedział dobitnie Krzysztof Karoń, obnażając perfidię marksistów – Jeżeli uzasadnieniem pańskiego istnienia ma być misja wyzwolicielska. Zaznaczam, przyjęta jako pewien sposób widzenia rzeczywistości, to Pan, proszę Pana, będzie wyzwalał kogokolwiek. Ktokolwiek Panu, że tak powiem, wpadnie w rękę. A najlepiej tego, który będzie się najbardziej do tego nadawał. I to bez względu na to czy to się jemu podoba czy nie. I zrobi Pan wszystko po to aby on sam poczuł się wyzwalany. – zauważył.

Zobacz także: Rozmowa telefoniczna przywódców Rosji i USA: „Dogadywanie się z każdym to dobra rzecz”

Podczas dyskusji nie zabrakło pewnych różnic zdań pomiędzy dwoma rozmówcami. Krzysztof Karoń do pewnych zastrzeżeń odniósł się z zainteresowaniem.

Całość rozmówcy w nagraniu poniżej, zapraszamy:

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY