Próba samobójczego podpalenia się przed Kancelarią Premiera

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. TT/@piotrdrabik

Na Alejach Ujazdowskich przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów miała miejsce próba samobójczego podpalenia się sfrustrowanego mężczyzny. Po przybyciu policji osoba była przytomna i przekazana w ręce pogotowia medycznego.

Próba podpalenia się udała się tylko stopniowo. Ogień został ugaszony przed przybyciem straży pożarnej – “Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że osoba dokonała samopodpalenia” – wyjaśniał kpt. Kapczyński ze PSP.

Czytaj więcej: Państwo Polin w praktyce! Burmistrz Pruchnika tłumaczy się z Judaszek… w Izraelu. „Tego jeszcze nie grali”

Kapitan Wojciech Kapczyński poinformował także, że straż otrzymała zgłoszenie o 13:40 i od razu na miejsce wysłano trzy zastępy państwowej straży pożarnej.

Jak informował Piotr Darbik z Radia Zet znaleziono kartkę obok miejsca zdarzenia. Poszkodowany został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Funkcjonariusze policji są w trakcie wyjaśniania przyczyn samopodpalenia.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

radiozet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY