Bąkiewicz: państwo polskie wali we własnych obywateli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz był dzisiejszym gościem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych. Tematem spotkania były zbliżające się marsze, sytuacja z Próchnika, oraz ustawa 447.

Robert Bąkiewicz jest prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i redaktorem naczelnym Mediów Narodowych. W programie komentował bieżące wydarzenia. M.in. sytuację z Próchnika, gdzie tzw. folklorystyczne “judaszki” zostały nazwane przez żydowskie media antysemickim aktem.

– Te sprawy się zdecydowanie łączą – powiedział Robert Bąkiewicz o nagonce na sytuację z Próchnika i sprawie ustawy 447. – Powiedzmy sobie szczerze to nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek działaniami antysemickimi. Po prostu to jest tradycja, która jest w Polsce od lat i nikt wcześniej na to, jakby, nie zwracał uwagi. – zauważył.

Robert Bąkiewicz wprost zaznaczył, że rząd polski wydaje się wyrzekać polskości pod wpływem krytyki i nacisków strony żydowskiej. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odniósł się tym samym do szybkiej reakcji ministra MSWiA Joachima Brudzińskiego, która nastąpiła po reakcjach żydowskich mediów.

Zobacz także: Cejrowski o medialnej ciszy wokół Konfederacji: „Widać kto jest dobry, a kto zły”

My nie dokonujemy ekshumacji w Jedwabnem, nie dokonujemy ekshumacji w innych obozach. W Treblince… Płacimy na antypolską propagandę, którą powiela Pani Boni, czy prof. Grabowski, czy Polska Akademia Nauk, którzy plują, zakłamują polską historię. Jeździmy na dywanik do państwa Izrael. Czy my teraz jesteśmy niepodległym, suwerennym krajem? – gorzko komentował Bąkiewicz.

Całość rozmowy w nagraniu poniżej, zapraszamy:

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY