Wszechpolacy zachęcają: “Kupuj polskie produkty, a pieniądze wrócą do Ciebie”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Młodzież Wszechpolska szykuje się do akcji Kupuj polskie. Kampania odbyła się już w kilku miastach. Akcja ma na celu promocję patriotyzmu konsumenckiego.

Na czym polega akcja? To nie tylko rozdawanie ulotek, ale też współpraca z przedsiębiorstwami należącymi do polskich przedsiębiorców. “Zostawialiśmy plakaty oraz ulotki, zachęcające do zakupów polskich produktów w polskich sklepach” – informują narodowcy.

Czytaj więcej: Wszechpolacy włączają się w Kampanię Społeczną Kupuj Polskie [WIDEO]

“Patriotyzm konsumencki powinien być czymś zupełnie naturalnym – i rzeczywiście w takich państwach jak Niemcy, Japonia i wiele, wiele innych tak właśnie jest. Wydaje się, że w Polsce mamy z tym ciągle problem” – podkreślają wszechpolacy.

“Kupując polskie produkty, napędzamy polską gospodarkę, a co za tym idzie, tworzymy nowe miejsca pracy. Dajemy w ten sposób możliwość rozwoju rodzimym firmom” – tłumaczą cel akcji działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Kupuj polskie to kampania od lat prowadzona przez działaczy MW.
Celem akcji jest promowanie patriotyzmu konsumenckiego, który jest ogromnym wsparciem i szansą na rozwój polskiej gospodarki.

Poprzez codzienne decyzje każdy konsument może wspierać polski rynek we własnym zakresie. Badania ankietowe wskazują, że rodzime pochodzenie produktu jest istotne dla 46% Polaków i pośród kryteriów selekcji produktów ustępuje tylko cenie i jakości.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY