Cejrowski popiera marsz #STOP447. “To sprawa ponad podziałami politycznymi”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski / Fot. Wikimedia Commons

Wojciech Cejrowski oficjalnie popiera ogólnopolski marsz #STOP447 przeciwko roszczeniom żydowskim. “Ta sprawa powinna być ponad podziałami politycznymi” – podkreśla dziennikarz.

“Z całą mocą popieram ten marsz. Ta sprawa powinna być ponad podziałami politycznymi. 447 to SKOK NA NIEPODLEGŁOŚĆ, bo oznacza taką kasę, której Polska nie ma, czyli zbankrutują nas. 447 – niesprawiedliwość i granda. MSZ nic nie robi – same pozory [_ _ _ _ _] warte.” – napisał na swoim oficjalnym profilu na portalu Twitter.

Przypominamy, że 11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

Czytaj także: Marsz Suwerenności zakazany! Trzaskowski i Gawor nie chcą uniosceptyków na ulicach Warszawy

Za poparcie marszu podziękował prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz. “Dziękuję Panu Cejrowskiemu za poparcie Marszu #STOP447. Tylko wspólnie ponad podziałami jesteśmy w stanie obronić naszą Ojczyznę. Do zobaczenia 11 maja w Warszawie!” – pisze Bąkiewicz na Twitterze.

#STOP447 odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: “Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreśla Tomasz Kalinowski.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY