Znany aktor przeciw roszczeniom żydowskim: “Jestem patriotą i jestem przeciw ustawie 447”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Polsce już nie można nawet wspomnieć o Żydach czy o ich niesłusznych roszczeniach by nie być nazwanym antysemitą. Teraz doświadcza tego aktor Jarosław Jakimowicz, który bardzo dyplomatycznym hasłem „Poland not Polin” wywoływał istne wycie lewicy i zwolenników „totalnej opozycji”. Za to stwierdzenie lewicowe media okrzyknęły go antysemitą. Jak opisuje aktor został zwyzywany i zaatakowany w sieci. „Dostałem ok. 300 postów z groźbami i obelgami!”

Ustawa 447 to największe niebezpieczeństwo dla Polski od wybuchu II Wojny Światowej. Jednak w mediach głównego nurtu mówić o tym nie można.

W ogóle lepiej nic nie pisać o Żydach czy ustawie 447. Przekonał się o tym aktor Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz zamieścił na swoim profilu na Facebooku grafikę z napisem „Poland, not Polin”. Aktor wyjaśnił, że do takich przemyśleń skłoniło go zagrożenie wynikające z ustawa 447. Lewactwo zawyło i zaczęło go atakować w komentarzach pod postem.

Po ogromnej fali ataków aktor zdecydował się na dwa kolejne wpisy.

Odnosząc się do zarzutów o antysemityzm Jakimowicz zamieścił kolejną grafikę z podpisem „wilki nie przejmują się tym, co o nich sądzą barany”.

Oraz napisał jak „tolerancyjni” lewicowcy grozili mu i znieważali.

„TO JAKIŚ ABSURD! CO SIĘ DZIEJE W MOIM KRAJU?? CZUJĘ SIĘ PATRIOTĄ I JESTEM PRZECIWNIKIEM AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 ,KTÓRA JEST NACISKIEM, ZMUSZANIEM POLSKI DO ROZLICZANIA SIĘ ZA HOLOCAUST /MAMY PŁACIĆ ZA NIEMCÓW?!/ DAŁEM TEGO WYRAZ NA FB. NIE NAPISAŁEM SŁOWA O ŻYDACH I DO ŻYDÓW. PRZEŻYŁEM SKOMASOWANY ATAK NA SWÓJ PROFIL I W CIĄGU GODZINY DOSTAŁEM OK 300 POSTÓW Z GROŹBAMI I OBELGAMI.! NIE KIEROWAŁEM POSTU DO ŻYDÓW. MEDIA , KTÓRE SĄ NA USŁUGACH PODCHWYCIŁY TEMAT I PISZĄ O MNIE ANTYSEMITA ??!!! CHORE!!! DLACZEGO NIKT NIE PISZE CO I KTO KIERUJE POLAKAMI , KTÓRZY SĄ ZA PODPISANIEM TEJ USTAWY???? O TYM JAKIMI SĄ PATRIOTAMI???!!! ” – napisał wzburzony Jakimowicz.

https://www.facebook.com/jarek.jakimowicz.7712/posts/116880602837910
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY