Nowy przewodniczący koła poselskiego Konfederacji: Bóg-Honor-Ojczyzna to nasz wspólny mianownik

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. TT/@jakubiak_marek

Ze względu na zbliżające się wybory do europarlamentu i związaną z tym kampanią wyborczą poseł Jacek Wilk zrezygnował z funkcji przewodniczącego koła poselskiego Konfederacji. Nowy przewodniczący powiedział, że Bóg-Honor-Ojczyzna jest dla nich wspólnym mianownikiem.

Podczas konferencji prasowej w budynku Sejmu posłowie Konfederacji poinformowali opinię publiczną o dokonanej zmianie na stanowisku przewodniczącego koła poselskiego. Marek Jakubiak (FdR) zastąpił na nim Jacka Wilka (Wolność).

Poseł Jacek Wilk powiedział – “Kampania wyborcza wchodzi w decydujący moment. Został właściwie miesiąc do wyborów. Ja startuje z pierwszego miejsca w bardzo ważnym okręgu, okręgu śląskim, dlatego będę się skupiał na tej kampanii już na 100 procent”. 

“Z tego powodu ustaliliśmy wspólnie, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana na funkcji przewodniczącego koła. (…) Mam przyjemność ogłosić, że obejmie ją Marek Jakubiak” – zakomunikował.

“W realizacji postanowień, które legły u podstaw tego koła nic się nie zmienia. Będziemy różnorodni, będziemy mieli wspólny mianownik Bóg – Honor- Ojczyzna i troskę o nasze państwo” – przekazał nowy przewodniczący koła poselskiego Konfederacji.  

Na koniec zachęcił także do wpieranie koalicji jako jedynej alternatywy na polskiej scenie politycznej – “Proszę trzymać za nas kciuki, bo w tej chwili jesteśmy już jedną alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej”.

https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/videos/1111437922388046/

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

dorzeczy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY