Nazwał ojca Rydzyka “parodią księdza”. Niesiołowski pozwany za znieważenie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Niesiołowski ma kłopoty. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą zwrócił się do Prokuratora Generalnego o ukaranie posła PSL-UED za słowa na temat ojca Rydzyka.

Niesiołowski nazwał ojca Tadeusza Rydzyka “parodią księdza”. Ryszard Nowak z OKOpSiP poinformował o wpłynięciu do prokuratury pisma ws. znieważenia duchownego.

“Nie obchodzi mnie ten pan. On jest parodią księdza. Powinien być wyrzucony z kapłaństwa. Jeżeli papież Franciszek np. rozwiązuje w całości Episkopat w Chile, to dlaczego nie rozwiąże polskiego Episkopatu i Radia Maryja?” – powiedział Niesiołowski odnosząc się do skandali pedofilskich (które nie dotyczą ojca Tadeusza Rydzyka).

Na słowa zareagował OKOpSiP: “Takich zawiadomień w sprawie posła Niesiołowskiego składaliśmy w ostatnim czasie pięć lub sześć. Mimo że prokuratura prowadzi te postępowania, posła Niesiołowski w dalszym ciągu zieje nienawiścią do ojca Tadeusza Rydzyka, znieważa dyrektora Radia Maryja, szydzi z tej stacji i z jej słuchaczy.” – informuje Ryszard Nowak.

CZYTAJ TAKŻE: Kalisz adwokatem Niesiołowskiego: Wybaczyłem mu “pornogrubasa”

To już kolejna afera z posłem w roli głownej. Szokujące kulisy jednej z afer z Niesiołowskim ujawniają nieoficjalne źródła z CBA. Według nich poseł za korzyści majątkowe umożliwiał biznesmenom intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa.

CBA twierdzi również, że to nie były jedyne profity jak osiągnęli zatrzymani mężczyźni. Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci odpłacali się politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych

radiomaryja/onet
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY