Kluby Gazety Polskiej będą na marszu przeciw roszczeniom? Bąkiewicz odpowiada Sakiewiczowi: “Wiem, że to rozumieją”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Tomasz Sakiewicz redaktor naczelny Gazety Polskiej opublikował oszczerczy artykuł pod adresem narodowców, w którym skrytykował m. in. manifestacje przeciw roszczeniom żydowskim. Odpowiedział mu Robert Bąkiewicz, prezes Marszu Niepodległości.

11 maja w Warszawie organizatorzy Marszów Niepodległości szykują duży ogólnopolski protest #STOP447, czyli demonstracja przeciwko bezprawnym roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Według mediów organizacje żydowskie oczekują wypłaty za mienie bezspadkowe rzędu 300 mld $. To liczba, pokrywająca trzy budżety państwa polskiego.

Atak na protesty przeciw 447

Tomasz Sakiewicz zaatakował te protesty w swoim ostatnim artykule w “Gazecie Polskiej”:

Oczywiście większość nie chce angażować się w awantury, ale wystarczy po kilkaset osób aktywnych w mediach czy organizujących niewielkie demonstracje, by wszyscy sprawę komentowali i by spolaryzowała ona opinię publiczną. Taki zabieg właśnie zastosowano. Jednym z idealnych pretekstów do awantury była amerykańska ustawa 447.

Odpowiedział mu publicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych prezes Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz, który jest organizatorem protestu 11 maja.

Zasmucił mnie tekst Tomasz Sakiewicza w Gazecie Polskiej. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić Polski.

Wszyscy są mile widziani

W Klubach Gazety Polskiej najwyraźniej wrze, zwykli działacze nie rozumieją jakie cele stoją za red. Sakiewiczem i chcą zwyczajnie wspomóc polski rząd w walce z kłamstwami i próbą wymuszenia zapłaty w ramach tzw. mienia bezspadkowego. Jak mówi Robert Bąkiewicz:

-Wszyscy patrioci są mile widziani na marszu #STOP447, zależy nam na tym, żeby pokazać sprzeciw nie wobec takiej czy innej partii, ale wobec działań diaspory żydowskiej, która chce od nas wyłudzić ogromne pieniądze. Nie możemy się zgodzić na te bezprawne roszczenia.

TWITTER

https://medianarodowe.com/sakiewicz-braun-i-korwin-mikke-to-narodowcy-a-konfederacja-broni-nazizmu-i-hitlera/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY