Sakiewicz: “Braun i Korwin-Mikke to narodowcy, a Konfederacja broni nazizmu i Hitlera”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Czwarta władza” w pełni prezentuje swoje możliwości. W mediach głównego nurtu tj. w telewizji i prasie pomija się Konfederację.

Najwidoczniej stacje telewizyjne takie jak TVN czy TVP boją się rosnącego w silę i skaczącego w górę w sondażach ugrupowania na tyle, że o jego istnieniu nie usłyszymy praktycznie nic.

Broniący zaciekle i działający na korzyć PiSu – Tomasz Sakiewicz nie stroni ostatnimi czasy od “pochlebnych” komentarzy na temat Konfederacji i jej przedstawicieli.

Wszędzie wietrzy on spisek ruskiej agentury w środowisku prawicy. Oprócz tego twierdzi, że Konfederacja „popiera nazizm i broni Hitlera”.

Poseł Robert Winnicki informował, iż bieżący numer “Gazety Polskiej” będzie “otwartym atakiem na Ruch Narodowy i Konfederację” – nie mylił się.

W tekście Tomasza Sakiewicza „Narodowcy w służbie lewactwa” czytamy, że „pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy”, zaś „w USA prowokują konflikt pomiędzy Polakami i Żydami”.

“W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie” – pisze Sakiewicz.

Dodatkowo dzisiejszego ranka publicysta był gościem radiowej audycji w radiu WNET.

“Natomiast to, że oni nawiązują do najbardziej szkodliwych dla Polski haseł. Już trudno sobie wyobrazić. Jak na przykład wyrzucenie wojsk amerykańskich, popieranie nazizmu czy obrona Hitlera.” – powiedział podczas nagrania.

Padały również słowa, iż Korwin-Mikke i Braun to narodowcy.

Skandaliczna wypowiedź Tomasza Sakiewicza dostępna jest tutaj:

Zachęcamy do wyrażania swojej opinii.

nczas.com / Twitter.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY