Tajne rokowania ws. roszczeń żydowskich. Wyciekła notatka dyplomatyczna: “USA daje czas na spłatę po wyborach”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z której wynika, że do wyborów parlamentarnych w Polsce rozmowy ws. roszczeń żydowskich będą tajne.

Polski prawnik i publicysta Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z dnia 25 października 2018 roku. Rozmowy dyplomatyczne prowadzili: Jacek Chodorowicz (pełnomocnik ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską, były ambasador RP w Izraelu) i Thomas Yazdgerdi (specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu).

USA dają czas na spłatę roszczeń

Jak informuje Michalkiewicz tematem rozmów dyplomatycznych były roszczenia żydowskie wobec Polski.

Thomas Yazdgerdi uspokoił stronę Polską informując, że przed wyborami do Sejmu RP (październik 2019) nie będą prowadzone żadne jawne rozmowy ws. odzyskania mienia bezspadkowego. Jakiekolwiek rokowania będą tajne, ukryte przed opinią publiczną. Do wyborów w 2019 roku nie powstaną także żadne kompleksowe akty prawne regulujące żydowskie mienie bezspadkowe. To wszystko ma odbyć się po wyborach. Jednak do wyborów Sejmowych USA oczekują przybliżenia tej kwestii (cokolwiek to znaczy).

Jak mówi Stanisław Michalkiewicz:

-Strona amerykańska daje rządowi Polskiemu czas na spłatę roszczeń żydowskich po wyborach. Przed wyborami nie będą uchwalane żadne akty prawne, jakich przecież oczekiwał Pan Mike Pompeo. Po wyborach, jak rozumiem, będą już oficjalne.

Na 11 maja Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zapowiedziało w Warszawie ogólnopolską manifestacje przeciw roszczeniom żydowskim i ustawie JUST 477. Więcej informacji TUTAJ

ASMEREDAKCJA

https://medianarodowe.com/niedlaroszczen-nagonka-policja/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY