Były reprezentant Polski zatrzymany przez Policję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. TT/@OnetRano

Jarosław B. został zatrzymany przez Policję po tym jak sam się zgłosił na przesłuchanie. Były reprezentant Polski może mieć związek z ostatnimi wydarzeniami jednym z sopockich hoteli. Piłkarz miał wykorzystać seksualnie dwudziestoparolatkę.

Doniesienia w sprawie zatrzymania przez sopocką prokuraturę mężczyzny podejrzanego o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej zostały potwierdzone przez rzecznik prasową Prokuratury Okręgowej. Podejrzanym w sprawie jest były piłkarz Jarosław B. partner zmarłej blisko 5 lat temu Anny Przybylskiej.

Czytaj więcej: Belgijskie media kpią z Polski! Nazistowski orzeł wkomponowany w polską flagę [TYLKO U NAS]

Prokuratura nie przedstawiała jednak personaliów oraz innych informacji związanych ze sprawą. RMF FM ujawnił, że miało chodzić o byłego partnera życiowego zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej. Jest ojcem trójki dzieci.

Według informacji radiowych dwudziestokilkuletnia kobieta miała zostać wykorzystana seksualnie przez byłego reprezentanta – “Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie” – informowało RMF FM.

tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY