REKLAMA

Belgijskie media kpią z Polski! Nazistowski orzeł wkomponowany w polską flagę [TYLKO U NAS]

REKLAMA

Jeden z polskich blogerów „Okiem Obywatela” umieścił na Facebooku zdjęcia z artykułem „The Impartialist”, który oprawiony jest przerobioną polską flagą, na której umieszczono nazistowski orzeł. Belgijskie medium określa Polskę jako nowotwór na ciele Unii Europejskiej.

W artykule zatytułowanym przez dziennikarza Philippe Dürr „Polska, nowotwór UE” przeczytać można o tym jak belgijski Premier Charles Michele obraża Polskę uważając ją za guz – „Polska jest narastającym nowotworem”.

Czytaj więcej: Skandal! Na obchodach wyzwolenia kobiecego obozu w Ravensbrück zakazano symboli NSZ

W dalszej części artykułu napisane jest, iż Premier się przejęzyczył lecz pytany ponownie przez dziennikarza po zakończonej sesji rady, uznał jednak ponownie co innego – „Polska jest guzem, który czerpie same korzyści ze wszystkiego. Nowotwory mogą być w ciele, więc Polska nie powinna być w UE”.

Autor ostrzega czytelników przed faszystowską Polską

Autor tekstu rozmyśla nad kwestią relacji Polsko-Belgijskich, a także ewentualnym Polexitem. Utwierdza w złym przekonaniu, że Prawo i Sprawiedliwość związał ze sobą władzę sądowniczą. Po czym uznał to za fakt zbliżenia się Polski do faszyzmu.

Twierdzi, że EU wytaczając Polsce art. 7, powinna ona stracić prawo głosu i do wypowiadania się. Dywaguje czy polskie władze powinny nadal posiadać to prawo, które w jego opinii jest szkodliwe.

Belgia.Uważacie, że tvn z wyborczą szczują na Polskę?No to proszę, połączyli naszą flagę z nazistowskim orłem.Reszta…

Opublikowany przez Okiem Obywatela Niedziela, 14 kwietnia 2019

Insynuuje Polakom, iż uważamy się za lepszy kraj, który ma poprowadzić resztę krajów Unii Europejskiej, a one mają nam ślepo wierzyć.

Na koniec redaktor Phillipe Dürr ostrzega czytelników przed Polską przywołując słowa Nevilla Chumberline, premiera Wielkiej Brytanii – „Wierzę, że nastał pokój dla naszych czasów” – z 20. września 1938 roku, gdy wspólnie z Adolfem Hitlerem podpisywali wspólną deklarację w Monachium.

Zmusza on czytelników to stawienia oporu przeciwko rzekomej, polskiej faszystowskiej propagandzie oraz nie pozwolić Polsce królować.

Nazistowski orzeł na polskiej fladze

Cały artykuł z 28. marca b.r. okraszony jest grafiką, gdzie na polskiej fladze umieszczono podobiznę orła nazistowskiego usuwając z niego tylko swastykę spot szponów. Ma to ewidentnie nastawić negatywnie czytelników do Polski.

OkiemObywatela/The Impartialist

REKLAMA

Komentarze