Sędzia odrzucił wniosek o areszt dla Rafalali: Może negatywnie wpłynąć na psychikę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rafał Z. transseksualista zwany Rafalalą nie zostanie na dłużej w areszcie. Podejrzany o kradzież i pobicie mężczyzny, któremu miał świadczyć usługi seksualne. Sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że areszt może wpłynąć negatywnie na psychikę zatrzymanego – informuje Magazyn śledczy Anity Gargas.

Wczoraj został zatrzymany przez policję związku z pobiciem i kradzieżą 300 złotych mężczyźnie, któremu Rafalala miał świadczyć swoje usługi seksualne. Inny mężczyzna pomógł Rafałowi Z. w brutalny sposób. Oskarżeni nie przyznali się do zarzutów.

Czytaj więcej: Nagonka policji na szefa Marszu Niepodległości: „Czy ma to związek z #NieDlaRoszczeń?”

“Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby” – mówiła Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgoweł w Gdańsku.

Sędzia jednak odrzucił wniosek argumentując swoją decyzję słabą psychiką Rafalali – “Jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę”.

tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY