Szokujące nagranie! Tłum bliskowschodnich przybyszów w Warszawie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot Twitter

Jeden z internautów zamieścił na portalu społecznościowym, króciutki szokujący filmik, na którym widać tłum bliskowschodnich przybyszów w Warszawie. Opinia publiczna komentuje z niedowierzaniem.

Szokujące nagranie pokazuje scenkę z imprezy z udziałem imigrantów z Bliskiego-Wschodu i Azji. Nadto spiker posługiwał się językiem niemieckim. Dotychczas takie obrazki widzieć można było w zachodnich krajach, dziś dotarło to do Polski.

Czytaj więcej: Rząd USA rozważa sprzedaż myśliwców F-35 Polsce

Użytkownik Twittera @whiteredmedia udostępnił szokujące video, okraszając go ironicznym komentarzem – “W Warszawie nie ma imigrantów. Dziś”.

https://twitter.com/whiteredmedia/status/1114578964385804289

Dziennikarz Marcin Dobski także “pochwalił” się swoimi odczuciami. Był on świadkiem zdarzeń z zamieszczonego materiału wideo – “Przechodziliśmy dziś. Poczułem się nieswojo, jakbym to ja był w obcym kraju”.

Jak sam pisał w komentarzach, szedł wraz z narzeczoną spożyć posiłek, gdy tymczasem ujrzeli taki widok.

“Nie było tam żadnej integracji, tylko policja, która to wydarzenie zabezpieczała. W innych krajach europejskich zapewne też od razu nie przybrało to obecnego kształtu, a zaczynało się od niewinnych imprez” -dosadnie odpowiedział w komentarzu Marcin Dobski.

Winnicki o imigrantach

Prezes Ruchu Narodowego i zarazem jeden z liderów Konfederacji Korwin Liroy Braun Narodowcy Robert Winnicki na konwencji wyborczej koalicji podkreślił skalę problemu z imigrantami.

“W ubiegłym roku wjechało do Polski 600 tys. emigrantów, więcej niż do Niemiec. (…) Zatrzymamy zalew imigrantów z Ukrainy i z Azji – Mamy odwagę to wszystko powiedzieć, bo służymy Polsce, a nie żadnej obcej stolicy, bo nie jesteśmy z układu okrągłostołowego” – podkreślał poseł na Sejm.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY