Zaatakowany nożem polityk PiS przerywa milczenie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Wojciech Kudelski, zaatakowany przez nożownika przerywa milczenie. Były prezydent Siedlec, aktualnie radny PiS twierdzi, że przeżył dzięki Bogu.

“Żyję dzięki boskiej pomocy” – komentuje Wojciech Kudelski dla “Super Expressu”. Przypominamy, że polityk został zaatakowany przed swoim domem, po powrocie z Kościoła. Wstępne ustalenia wskazują, że napastnik zadał prezydentowi kilka ciosów nożem bez żadnego ostrzeżenia.

“Bogu zawdzięczam, że mogę być jeszcze na tym świecie” – dodaje dla gazety. Jak zaznacza – pomimo tego, że przeszedł skomplikowaną operację jego stan powoli się poprawia.

Zobacz również: Pogłębia się kryzys polityczny w Wenezueli. Zablokowano wjazd żywności

Wojciech Kudelski po ataku trafił do szpitala z ranami brzucha – napastnik celował w serca, cios zadał pod żebrem ostrzem skierowanym do góry. Stan prezydent określany jest jako stabilny, lekarze podkreślają jednak, że w momencie przyjęcia do szpitala był w stanie ciężkim.

Oskarżony o atak na prezydenta przyznał się do winy. Dejan S. nie chciał jednak zdradzić motywów swojego działania. “Gdy zapytaliśmy go, dlaczego chciał zabić prezydenta, odburknął: »bo tak«” – pisze “Super Express”. Podczas zatrzymania stwierdził “i tak mi nic nie zrobicie”. 

dorzeczy/superexpress
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY