Ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski przed roszczeniami żydowskimi

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

Na dzisiejszej konferencji prasowej dotyczącej dalszych działań w ramach kampanii #NieDlaRoszczeń, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiedział wielki marsz w obronie Polski i Polaków: ” Nie możemy się zgodzić na to żeby Polska płaciła organizacjom diaspory żydowskiej za tzw. mienie bezspadkowe. Przejdziemy głównymi ulicami stolicy, liczymy na wysoką frekwencję”.

#STOP447 odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: “Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreśla Tomasz Kalinowski.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB KLIK

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

W ramach kampanii od trzech tygodni zbierane są podpisy pod listem do prezydenta USA Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy 447 – JUST.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY