Młot na Marksizm: Trzaskowski masturbuj się sam! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W dniu dzisiejszym gościem redaktora Jakuba Zgierskiego w „Młocie na Marksizm” był Grzegorz Strzemecki. Tematem była krytyka ideologi gender.

Pan Grzegorz Strzemecki jest działaczem społecznym, publicystą. W ostatnich dniach był autorem głośnego wpisu na twitterze.

– Trzaskowski, masturbuj się sam! – brzmiał wpis Grzegorza Strzemeckiego na twitterze, który spotkał był szeroko komentowany.

Grzegorz Strzemecki alarmuje, że demoralizacja u naszych zachodnich sąsiadów zaszła już bardzo daleko. W Niemczech otwarcie indoktrynuje się ideologicznie dzieci w szkołach publicznych.

– Natomiast ta edukacja potrafi iść dużo dalej bo zachęca do wszystkich możliwych rodzajów seksu. Hetero, albo wręcz homo albo… właściwie wymyślania nawet zupełnie nowych rodzajów seksu. W takim podręczniku niemieckim „Pedagogika seksualna różnorodności” dzieci są, czy młodzież właśnie proszone są o wymyślanie galaktycznych praktyk seksualnych. – przytaczał niemieckie realia gość Mediów Narodowych.

W demoralizującym podręczniku znajdują się ponadto takie zadania jak „zaprojektujcie burdel dla wszystkich orientacji seksualnych”. Autorzy tej skandalicznej publikacji przeznaczają jej treść dla młodzieży od lat 15.

Całość rozmowy na nagraniu poniżej, serdecznie zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY