Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej będzie bronił polskich dzieci. Poparł Barbarę Nowak

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. flickr

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej, Augustyn Ormanty wspiera Barbarę Nowak w jej działaniach na rzecz ochrony polskich dzieci przed demoralizacją ze strony homolobby i “standardów” WHO. Zapowiedział również, że włączy się do akcji “Samorząd wolny od ideologii LGBT”.

Polityk spotkał się z małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak i przekazał jej list, w którym wyraża poparcie dla jej starań o dobro dzieci. Na spotkaniu obecni byli również dyrektorzy szkół oraz ks. Wiesław Cygan, proboszcz lokalnej parafii pw. św. Józefa i ks. dr Andrzej Kilian – dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Czytaj również: Świdnik: Rada Powiatu przeciwna ideologii LGBT. Przyjęto uchwałę

“Pragnę wyrazić głębokie uznanie dla Szanownej pani Kurator, która wykazuje szczególną troskę o harmonijny rozwój dzieci i młodzieży. Dowodem tego jest przeciwstawienie się ideologicznej indoktrynacji w szkołach. Wyrażam zdecydowane poparcie dla wszystkich działań podejmowanych przez Panią Kurator wyrażających sprzeciw wobec demoralizujących treści zawartych w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO” – napisał burmistrz w liście do małopolskiej kurator.

Burmistrz zapowiedział, że przygotuje projekt deklaracji “Samorząd wolny od ideologii LGBT” na najbliższe posiedzenie Rady Miasta. Akcja ta została zainicjowana przez radnych z Lubelszczyzny. Zachęcają oni inne samorządy do poparcia tej inicjatywy.

Źródło: pch24.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY